AHŞAPLAR.COM

Hakkımızda

Online Mağazamız

Ahsaplar.com, tüm ahşap ve ahşap uygulama malzemeleri ihtiyaçlarınızı online platform üzerinden karşılayabilmeniz için kurulmuştur. Orman ürünleri kullanmak istediğiniz her türden proje ve özel talepleriniz için hizmetinizde olan Ahsaplar.com, Ankara, İstanbul, Antalya ve İzmir lokasyonlarında hizmet vermektedir.

Günümüzün son teknolojilerini, zamanımızın en önemli konularından biri olan ekolojik üretim teknikleri ile birlikte takip eden Ahsaplar.com’un parolası, kalite ve dönüşümdür.Bu sayede üretimlerimiz sırasında doğayı koruma misyonumuzu da yerine getirmeyi başarıyor ve her yeni üretim teknolojisi ile birlikte, en az atıkla üretim faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Orman ürünleri sektöründe kullanılan malzemenin yenilenebilir olması gerektiğinin bilincinde, maddi amaçların ikinci planda tutulduğu bir kuruluş olarak yeniliklerin öncüsü olmak ve sektörde örnek teşkil etmek birincil politikamızdır. Bu amaçla her yıl planlı ve doğru bir biçimde kapasitemizi artırmayı, yatırımlarımızı sürekli artırarak sektördeki yerimizi de korumayı ve güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Bunların yanında küresel ahşap trendlerini de yakından takip eden kuruluşumuz, hem yaşam hem de çalışma alanlarınız için en şık ve modern ürünleri temin edebilmektedir. Beğeni ve ihtiyaçlarınıza göre üretilen ürünlerimizle birlikte size huzur veren, şık mekanlara sahip olursunuz. Malzeme seçiminde özen gösterdiğimiz yüksek kalite ise sizinle birlikte yaşayan, uzun ömürlü mekanlara sahip olmanızı sağlar.

Aynı zamanda ahşap uygulamalarında kullanılan en iyi kalitedeki tüm malzemeleri de yalnızca Ahsap.com’u kullanarak temin edebilmeniz öncelikli misyonlarımız arasındadır. Kuruluşumuz üretimden satışa ve satış sonrası desteğe kadar bütünlüklü bir yapıya sahip olup ahşapla ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ilk günkü heyecanı ile hizmet vermeye devam edecektir. Ahşaplar.com, 20 yılı aşkın tecrübesi ve sektördeki önemli konumu ile orman ürünleri dendiğinde akla ilk gelen marka olan Kahramanlar Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş kuruluşudur.